Opinie o Nas

Ostatnio sprzedane
Wibrator dla Par - Lelo Tiani 2
Tylko online

Wibrator dla Par - Lelo Tiani 2

LE001B
20 Przedmioty
Cena
677,24 zł
Brutto
Ilość
W magazynie

Wibrator dla par - Lelo Tiani 2

Lelo Tiani to druga i mocno ulepszona wersja modelu luksusowego wibratora oraz masażera dla par. Ekskluzywne narzędzie do sprawiania przyjemności jest przeznaczone do użytku we dwoje, lecz możesz nim zaspokajać swoje fantazje również bez udziału partnera. Korzystanie z luksusowego wibratora jest w pełni bezpieczne ze względu na jego wodoszczelność. Lelo Tiani 2 da Ci jeszcze więcej zmysłowej rozkoszy dzięki innowacyjnej technologii SenseMotion, która przekłada na język wibracji nawet najdrobniejszy ruch pilota.

 SenseMotion, czyli zdalne sterowanie przyjemnością

Dlaczego wprowadzenie tej innowacyjnej technologii daje tak rewolucyjnie zmysłowy efekt? Ponieważ sama kontrolujesz stopień natężenia wibracji, sterując pilotem. Jeżeli zależy Ci na zmysłowym efekcie zaskoczenia, możesz oddać pilot partnerowi, który wprawi go w ruch swoją dłonią, stojąc nawet w odległości 12 metrów od Ciebie!

SenseMotion pozwala na przenoszenie wszystkich ruchów pilota na drgania o różnym natężeniu. Dodatkowo umożliwia Ci także ustawienie płynnej regulacji wibracji oraz wybranie jednego z pięciu rodzajów pulsacji.

 Podwójna przyjemność

Nowy, ulepszony model Lelo Tiani 2 wibruje o 50% bardziej intensywnie od swojego poprzednika. Jest też wyposażony w pilota o trzykrotnie większym zasięgu. Jako połączenie masażera z wibratorem oferuje Ci podwójną przyjemność i pozwala cieszyć się nią wraz z partnerem.

Wodoszczelne i pokryte delikatnym silikonem urządzenie, które działa w oparciu o technologię SenseMotion, stoi na podium w kategorii ekskluzywnych, zdalnie sterowanych wibratorów przeznaczonych do użytku w parach.

 

 
POBIERZ PREZENTACJĘ W FORMIE PDF (J. ANGIELSKI)

W JAKI SPOSÓB MOŻESZ UŻYWAĆ LELEO TIANI 2

Wybierając tę wyjątkową zabawkę erotyczną, zyskujesz:

  • możliwość samodzielnego sterowania wibracjami za pomocą ruchu pilota
  • urządzenie o zasięgu zdalnego sterowania do 12 metrów
  • silną moc wibracji: 1mW
  • miły w dotyku masażer – powierzchnię Lelo Tiani 2 pokrywa delikatny silikon o matowym wykończeniu i materiał ABS
  • krótki czas ładowania wibratora: 2 godziny
  • dyskretne, niemal bezgłośne urządzenie do sprawiania przyjemności (<50dB)
  • pomysł na prezent dla partnera

Lelo Tiani 2 doskonale sprawdza się w roli erotycznego upominku. Luksusowe urządzenie wibrująco-masujące znajduje się w eleganckim opakowaniu. Zestaw obejmuje praktyczny woreczek do przechowywania zabawki oraz dodatkową końcówkę o innym profilu i większej długości. Podaruj partnerowi moc przyjemności z Lelo Tiani 2!

LE001B
20 Przedmioty