Opinie o Nas

Ostatnio sprzedane
Wibrator - Iroha by Tenga Zen Hanacha Vibrator
Tylko online

Wibrator - Iroha by Tenga Zen Hanacha Vibrator

IR012B
20 Przedmioty
Cena
135,77 zł
Brutto
Ilość
W magazynie

Chcesz się zabawić jak nigdy dotąd? Wypróbuj oryginalny wibrator Iroha by Tenga Zen Hanacha! Spiralne prążkowania, które zostały zastosowane na całej długości, jak i jego wyjątkowy kształt, dostarczą Ci rozrywki, o jakiej zawsze marzyłaś!

Wykończenie z bezpiecznego dla zdrowia silikonu, cechującego się wyjątkową miękkością, połączone zostało z dużą siłą wibracji, a także mocno odczuwalnymi wypustkami. Dzięki temu każda zabawa z wibratorem Iroha by Tenga Zen Hanacha będzie czasem wypełnionym przyjemnym zapomnieniem. Zastosowanie zaś trwałego materiału ABS gwarantuje mu odpowiednią wytrzymałość.

Unikalny kształt gwarantuje nie tylko moc doznań, ale również niezwykłą poręczność i wygodę użytkowania – nawet w przypływie ogromnej rozkoszy wciąż będziemy mieli jego działanie pod kontrolą. Fakt, że wibrator jest wodoodporny do 50 cm, poszerza jego możliwości – można spokojnie z niego korzystać w wannie, jak i pod prysznicem!

Do zasilania wibratora wystarczą jedynie dwie baterie AAA, które przy maksymalnym ustawieniu wytrzymają nawet 4 godziny!

Specyfikacja:

  • Czas pracy ok. 4h na najmocniejszych ustawieniach
  • Zasilanie 2xAAA (w komplecie)
  • Wodoodporny do 50 cm
  • Materiał - silikon, ABS
  • wymiary 34x34x127mm
IR012B
20 Przedmioty