Opinie o Nas

Ostatnio sprzedane
Wibrator - Uprize Remote Control Rising 20 cm Vibrating Realistic Dildo Pink Flesh
Tylko online

Wibrator - Uprize Remote Control Rising 20 cm Vibrating Realistic Dildo Pink Flesh

UPR02B
20 Przedmioty
Cena
411,38 zł
Brutto
Ilość
W magazynie

Poczuj moc głębszej penetracji dzięki wyjątkowemu dildu, jakim jest Uprize Remote Control Rising 20 Cm Vibrating Realistic Dildo Pink Flesh! Dwudziestocentymetrowy sztuczny penis, wykonany z komfortowego w użyciu i miękkiego silikonu, który nie podrażnia i jest bezpieczny dla zdrowia, zapewnia doskonałą i głęboką stymulację. Jako pierwsze bioniczne dildo zapewnia ogrom wrażeń, jakich nie dostarczy żaden inny gadżet tego typu. Możesz swobodnie kontrolować nie tylko jego moc, ale też siłę wzwodu! Naturalne i odpowiednio duże wygięcie zapewnia dodatkowe doznania, dzięki temu, że pomaga rozpieszczać punk G lub prostatę!

Dildo Uprize swoim kształtem idealnie odwzorowuje naturalnego penisa, zastosowana przyssawka zaś umożliwia przyczepienie go do dowolnej powierzchni. Można go również zastosować w uprzęży typu strap-on, co poszerza możliwości wykorzystywania go we dwoje. Moc wibracji może być kontrolowana zdalnie, dzięki specjalnemu pilotowi. Dildo to posiada łącznie 10 programów, z których każdy dostarcza zupełnie innych wrażeń.

Wodoodporna konstrukcja to dodatkowe możliwości – jest to idealny gadżet do igraszek w wodzie, bez obaw, że ulegnie uszkodzeniu. Taka budowa ułatwia również jego czyszczenie i utrzymanie go w odpowiedniej higienie.

Dildo posiada wbudowany akumulator, który ładowany jest za pomocą ładowarki USB.

UPR02B
20 Przedmioty